Wczoraj i dziś:

KOZBUD to kompleksowe rozwiązania w budownictwie.

Kapitał ludzki, doświadczenie zawodowe i ciągłe zdobywanie wiedzy na bazie najnowszych rozwiązań w budownictwie to podstawy, które ugruntowały naszą pozycję rynkową. Jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni i wiarygodni wykonawcy. W ostatnich latach uruchomiliśmy usługi takie jak m.in. doradztwo techniczne, serwis i inne w ramach komplementarych co sprawiło, że okazały się naszym atutem. W ten sposób Przedsiębiorstwo KOZBUD to Grupa KOZBUD, która realizuje duże zadania inwestycyjne.

Początki naszej działalności sięgają do roku 2003. Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Centralach takich jak: Budimex i Centrozap przy budowie Zakładów Samochodowych Skoda w Czechach i Browaru w Hurbanovie (Złoty Bażant) na Słowacji pomogły podjąć decyzję o powołaniu do życia niezależnego przedsiębiorstwa budowlanego i exportowego.

Staranny dobór pracowników odpowiedzialnych i z wiedzą zaowocował rzetelnością i starannością realizacji przedsięwzięć.

Najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa to bogate doświadczenie, wysoka jakość realizacji, wyspecjalizowana kadra pracownicza i komplementarne usługi.

Strategia rozwoju firmy zakłada dbałość o rozwój przedsiębiorstwa na rynku, stałe podnoszenie wiedzy kadry zarządzającej a w konsekwencji do szybkiego i sprawnego podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Koncentrację na wymaganiach i oczekiwaniach Klientów. Troska o życie i zdrowie pracowników.

Naszymi celami strategicznymi są :

  • wzmocnienie działalności na krajowym rynku deweloperskim
  • utrzymanie rentowności Grupy KOZBUD.
  • ciągła poprawa jakości usług budowlanych
  • stała poprawa stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • społeczna odpowiedzialność biznesu
  • doskonalenie skuteczności systemu zarządzania

Certyfikaty

Licznik odwiedzin: 323,412